Hyundai 680W 610mm Corded Electric Hedge Trimmer/Pruner | HYHT680E
Hyundai 680W 610mm Electric Hedge Trimmer Pruner | HYHT680E
Product Details
Description
Budget-Friendly Electric Hedge Trimmer
Lightweight And Comfortable To Use
Powerful Motor
Extra-Long 61cm Blade
The 61cm laser-cut sharpened steel blade will slice through all types of hedging up to 24mm in diameter, providing a clean cut every time.